Accedere
Elenco delle quotazioni
Carrello

Keuzedeel Belevingsgericht werken | Combipakket

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
Optioneel: Boek gekaft door ons
45,64 49,75 IVA inclusa
Inviami un'offertaAggiungere alla lista dei desideri
Boeken en licenties 5 werkdagen levertijd
Condividi tramite WhatsApp
 
Aggiungi ai preferiti
  • Descrizione dell'articolo e specifiche
  • Documenti
  • Domande frequenti

Codice a barre

Descrizione dell'articolo

Het keuzedeel Belevingsgericht werken is een verdiepend en verbredend keuzedeel voor alle niveaus. Belevingsgericht werken is relevant voor elke beroepssector. In dit keuzedeel doet de student kennis op over het gedrag dat ingezet wordt bij klant-, cliënt en patiëntbeleving en leert de student vaardigheden die hierbij horen. De student kan zich zo beter een beeld vormen wat klant-, cliënt en patiëntbeleving inhoudt en welke eigenschappen worden verwacht.

 

Inhoud combipakket

Bij het bestellen van dit combipakket ontvang je:

  • de papieren uitgave van het keuzedeel
  • de licentie voor de digitale leeromgeving die toegang geeft tot de content en multimedia van het keuzedeel.

Kerntaak

Werkt belevingsgericht.

 

Werkprocessen

D1-K1-W1: Vertaalt het belevingsconcept van een organisatie naar een plan van aanpak.

D1-K1-W2: Neemt acties gericht op de beleving van gasten.

 

Het keuzedeel beslaat 240 SBU en bestaat uit twee hoofdstukken.

  1. Belevingsgericht werken
  2. Klant-, cliënt en patiëntbeleving in de praktijk

 

Hoofstuk 1 staat in het teken van belevingsgericht werken en de klantbeleving an sich. Wat is dat nu, klant-, cliënt en patiëntbeleving? Hoe ervaart de student dit zelf? Maar ook: hoe ervaren anderen klant-, cliënt en patiëntbeleving? Voordat de student het belevingsconcept van een organisatie uit kan dragen, moet de student zelf eerst onderzoek doen naar en kennis opdoen van het concept belevingsgericht werken. Dit doet de student aan de hand van kennisopdrachten en korte onderzoekjes.

 

Hoofdstuk 2 staat in het teken van houding en gedrag ten aanzien van belevingsgericht werken. Welke eigenschappen worden er van de student verwacht? Wat is belangrijk bij de interactie in relatie tot klant-, cliënt en patiëntbeleving? Hoe ga je om met klachten en/of geïrriteerde en boze klanten, cliënten en patiënten? En hoe kan de student met zijn eigen gedrag het belevingsconcept positief beïnvloeden?

 

Code keuzedeel

K0790

 

Meer informatie?

Voor meer informatie over dit keuzedeel zie de website keuzedelen van SBB

Specifiche

VerschijningsvormBoek + Online
LesmethodeKeuzedeel
MarchioBoom Beroeps-onderwijs
CategoriaModuli opzionali
Codice EAN9789037249644
Codice articolo9789037249644
ConfezioneStuk

Fare una domanda su questo articolo

Carrello

Elenco delle quotazioni

Cancella filtri

Filtro

&nspb;

Annulla
Conferma