Connecter
Liste de devis
Panier
Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
23,81 25,95 Incl. TVA
Demande de devisAjouter à la liste de souhaits
Contactgegevens
Boeken en licenties 5 werkdagen levertijd
Partager via WhatsApp
 
Ajouter aux favoris
  • Persoonlijke service
  • Grootste assortiment
  • Productkennis
  • Showroom en fysieke winkel
  • Hoge klantwaardering
  • Description du produit et spécifications
  • Documents
  • Poser une question

Code à barre

Description du produit

  • Theorie van de lerende organisatie, aangevuld met inzichten uit de geschiedenis, ontwikkelingspsychologie en systeemtheorie;
  • leren hoe je historisch inzicht gebruikt om jezelf en je organisatie te veranderen;
  • theorie en praktijk worden aan de hand van vele voorbeelden uit de praktijk geïllustreerd.

Dit nieuwe boek Learning Histories laat zien hoe je historisch inzicht gebruikt om jezelf en je organisatie te veranderen. Auteur Rik Peters wisselt theorie van de lerende organisatie af met inzichten uit de geschiedenis, ontwikkelingspsychologie en systeemtheorie. Daarnaast ondersteunen vele aansprekende praktijkvoorbeelden de behandelde theorie.

Het boek is geschreven voor CEO’s, bestuurders, managers, HR-adviseurs, voor docenten en studenten in het hoger onderwijs en verder voor iedereen die met een historische blik kijkt naar organisaties, cultuur en de wereld.

Learning Histories gaat in op prangende vragen als:

  • Wat is organisatiecultuur? Iedereen heeft het erover, maar niemand weet precies wat het is.
  • Wat is de functie van organisatiecultuur? Sommigen vinden dat organisatiecultuur weinig bijdraagt aan de organisatie, anderen denken dat het bepalend is voor de resultaten.
  • Zijn er methodes om de organisatiecultuur in kaart te brengen? Organisatiecultuur heeft iets ongrijpbaars, vooral voor mensen binnen de organisatie. Hoe kun je cultuur zichtbaar maken?
  • Is organisatiecultuur te veranderen? Kunnen organisaties hun cultuur vorm geven, of is ze niet te beïnvloeden?
  • Wat betekent organisatiecultuur voor het leiderschap? Moeten leiders zich ermee bemoeien of moeten ze de cultuur vooral met rust laten?

Spécifications

VerschijningsvormBoek
Verschijningsjaar2024
Druk1
MarqueNoordhoff
CatégorieGestion & Organisation
Code EAN9789001011888
Code produit9789001011888
EmballageStuk

Poser une question sur cette produit

Panier

Liste de devis

Effacer les filtres

Filtre

&nspb;

Annuler
Confirmer